Danışanlardan

Yakup T.

Oğlumuz uyku problemleri yaşıyordu. Kabuslar görüyordu. uyumaktan korkar hale gelmişti. Elif Hanım bize çok yardımcı oldu. Resimler çizdirerek onu anlamaya çalıştı. Bize de ışık tuttu. Teşekkürler Elif Hanım...

11.11.2016

Handan B.

Elif Hanım ile okulumuzun rehber öğretmeninin yönlendirmesi sonucu tanışma fırsatı bulduk. Kızımın korkuları, kaygıları vardı. Elif Hanımla çok güzel bir iletişim kurduk ve oyun terapisine başladık. Çocuğumuza farklı bir açıdan bakmayı Elif Hanım sayesinde öğrendik. Ona buradan emekleri için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

19.08.2016

Eylem T.

Okula başlayan kızım okuma yazma da çok zorlanıyordu. Yarım dönem geçtikten sonra öğretmeni bize sorunu anlattı. Bebekliğinden beri takip ettiği çocuk doktorumuz Elif Hanım ile tanışmamıza vesile oldu. İlk sorunu anlamak için bize sorular sordu ve sonrasında CAS zeka testi yapmak gerektiğini söyledi. Yaptırdık ve çocuğumda öğrenme güçlüğü çıktı. Özel ders almaya başladı ve kendi öğrenme yöntemini keşfetti. Biz bu teşhisten çok tedirgin olduk endişelendik fakat bize detaylı bilgi vererek bizi rahatlattı. Şimdi bunun bir problem olmadığını çocuğumun öğrenmek için farklı bir yola ihtiyacı olduğunu anladık ve kızım şuan çok güzel okuyup yazıyor. Yardım aldığımız ve Elif Hanımla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

15.09.2016

İrem C.

Ben çalışan bir anneyim. Annenin çalışması demek evde herkesin bir bedel ödemesi demek özellikle çocuklar… Benimde bir kızım var. Aileye çok kapalı. Ona ulaşmakta zorluk çekiyordum. Çözümlerin tükendiğini düşünmeye başladığımda bir grup toplantısında Psikolog Elif Ulutaş’ın adı geçti. Bir de Elif Hanıma danışalım diye düşündüm. Arkadaşlar çok teşekkürler beni Elif Hanımla tanıştırdığınız için ve tabii ki size de Elif Hanım…

15.09.2016

Ezgi A.

Elif hanım ile Anaokulu öğretmeni olarak çalıştığım Doğa Kolejinde tanışma fırsatım oldu. Sınıf içinde uygulayabileceğimiz çok çeşitli uygulamaları bizimle paylaştı. uzun süredir katıldığım en iyi eğitimdi. Emeğinize sağlık,değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

19.09.2016

Berna O.

5 yaşındaki oğlumun okula gitmek istememesi üzerine internetten yaptığım araştırma sonucu elif hanımla tanıştık ve güzel bir iletişim kurduk daha önce psikoloğa gitmediğimiz için bende gergindim fakat bizi çok rahatlattı. Resimler çizdirip iç dünyasını anlamaya çalıştı bizim davranışlarımızla ilgili de bizi yönlendirdi. Elif Hanım okuldaki öğretmeniyle iletişime geçti ve aşamalı olarak okula uyum sağladı oğlum, bizde rahatlayınca işler daha kolaylaştı. Dışarıdan bir göz yardımıyla sorunumuzu çözdük.

10.09.2016

Sinem A.

9 yaşında ki oğlum okulda şiddet davranışı gösteriyordu. Öğretmeni şikayetle ilgili arıyor derste sınıfın içinde gezindiğini, dersin huzurunu bozduğunu paylaşmıştı. Bir annenin bunları duymasının ne kadar üzücü olabileceğini anlatamam. Neden böyle davrandığını anlamaya çalışıyordum bir türlü anlayamıyordum. Aile dostum beni bir çocuk psikiyatrisine yönlendirdi. Doktor beyde dikkat eksikliğinden şüphelendi ve test uygulanması için Elif Hanıma yönlendirdi. Dikkat testi yapıldı ve dikkatinin normal olduğu fakat duygusal problemler yaşadığı ortaya çıktı. Eğer test yaptırmasaydık yanlışlıkla ilaç tedavisi görmek zorunda kalacaktı. Elif Hanım oyun terapisini önerdi ve bize oyun terapisinin ne olduğunu anlattı. Oğlum Elif ablasını çok sevdi oyun terapisi günlerini sabırsızlıkla bekliyordu. Devam ettiğimiz sürede öğretmeni davranışlarının olumlu yönde değiştiğini söylemek için aradı. Bunu duymak tabiî ki beni çok rahatlattı. Bir süre oyun terapisine devam ettik. İki ay önce tedavisi bitti. Oğlum Elif ablasını çok özlüyor. Şimdi düzenli olarak kontrole gidiyoruz evde de birçok davranışımızı Elif Hanım’ın önerileriyle değiştirdik. Biz çok memnunuz bu yüzden bütün annelere tavsiye ederim.

15.09.2016

Nurcan E.

Oğlumda geçer dediğimiz ama geçmeyen alt ıslatma problemi vardı. Tanıdığımız kişiler sorunun psikolojik olabileceğini bir çocuk Psikoloğundan yardım almamızı söylediler ve Elif Ulutaş’ı tavsiye ettiler. Baştan sıcak bakmamakla birlikte Elif Hanım’ın yardımına başvurduk. Şimdi hepimiz mutluyuz keşke daha önce kendisiyle tanışmış olsaydık.

15.09.2016

Arzu S.

Elif hanım ile, oğlumuzla ilgili yaşadığımız tuvalet problemi sebebiyle çocuk doktorumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık. Kendisi çok güleryüzlü ve mesleğinde gerçekten çok başarılı. Çok kısa sürede büyük bir yol katettik. Kendisine gönülden teşekkürlerimi sunuyorum ve tereddütsüz tavsiye ediyorum.

31.08.2016

Özge K.

Kızım çok başarılı bir çocuktu fakat sınav stresi yaşıyordu bununla birlikte mükemmeliyetçilik huyu vardı. Bir türlü rahatlayamıyor ve başarılı olmasına rağmen mutlu olmuyordu. Okulun rehber öğretmenini bizi Elif Hanıma yönlendirdi. Hala devam etmekteyiz. Babası da bende çocuğumun huzura kavuştuğunu görüyoruz. Yaşadığı sorunlarla daha iyi baş ediyor huzuru arttı Elif Hanım’ı iyi ki tanıdık.

15.09.2016

Deniz B.

Şimdi çocuklarda bir dönem var adına ergenlik diyorlar. Bir türlü anlamazdım bunu taaa … ki benim çocuğumda ortaya çıkana kadar. Ailede iyi terbiye verdiğimizi düşünürken, yanıldığımız tokat gibi suratımıza çarptı. Çocuğum çevreyle tanışıp onun içine girince bam başka bir çocuk oldu. Nasıl desem kendine ve çevresine zarar verebilecek her türlü kötü davranışları sergilemeye başladı. Aile olarak işin içinden çıkamaz olduğumuzda destek arayışı içine girdik. Yakın bir aile dostumuzun önerisi ile Elif Hanım ile tanıştık. Şimdi biz mutlu, çocuğum huzurlu ve dingin. Teşekkürler ELİF ULUTAŞ

15.09.2016

Beyza P.

Elif Hanım ile ergenlik sorunları yaşayan çocuğuma yardımcı olmak için internetten konusunda uzman kişileri ararken yollarımız çakıştı. İyi ki de çakıştı. Bize çok iyi geldi benzer durumda olan herkese tavsiye ederim.

15.09.2016

Serap E.

Elif Hanıma internet aracılığı ile ulaştık. 14 yaşındaki oğlum için görüştük. Anlamakta zorlandığımız davranışları bizi çok endişelendiriyordu. Elif hanım bizi çok dikkatli dinledi, oğlumla çok güzel bir ilişki kurdular. Elif Hanım sayesinde çocuğumu daha iyi tanıdım. Okuldaki rehber öğretmeniyle iletişime geçti çok güler yüzlü ve profesyonel biri kesinlikle tavsiye ediyorum. Oğlumuzu sizin sayenizde kazandık teşekkürler.

26.01.2017